Egebjergvej 106 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Ballerup - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ballerup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Ballerup er villaen på Egebjergvej 106 netop kommet til salg. Denne moderne villa byder på 172 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Boligen ligger på en grund på 937 kvadratmeter, som giver passende udendørs plads. Prisen for villaen er 7.495.000 kr.

En anden ny mulighed i Ballerup er villaen på Fuglehavevej 86. Denne bolig tilbyder 140 kvadratmeter også fordelt på 5 rum. Beliggende på en grundstørrelse af 733 kvadratmeter, er villaen til salg for 5.895.000 kr.

Begge villaer tilbyder store, rummelige opholdsmuligheder i et attraktivt område i Ballerup.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga