Moselodden 11 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Ballerup - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ballerup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Ballerup er to nye boliger netop kommet på markedet. Først er der villaen på Moselodden 11. Denne bolig er på 124 kvadratmeter og byder på 4 rum. Ejendommen repræsenterer en attraktiv mulighed med en pris på 6.595.000 kr.

Denne villa ligger på en grund på 543 kvadratmeter. Boligen tilbyder en familievenlig atmosfære i rolige omgivelser. Den endelige månedlige ejerudgift mangler, men ejendommen appellerer til dem, der ønsker en mindre bolig.

En anden ny mulighed er villaen på Pilehøjvej 19. Med 174 kvadratmeter tilbyder denne villa også 4 rum, men på en større grund på 1.088 kvadratmeter. Prisen lyder på 5.995.000 kr.

Med sin rummelige grund tilbyder denne villa en overflod af udendørs plads. Mens månedlige ejerudgifter ikke er oplyst, kunne dette hjem appellere til større familier eller de, der ønsker mere plads.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga